EKİPMAN KİRALAMA

*  Palyaço *  Havai Fişek
*  Pamuk Şeker *  Kamera
*  Ses Sistemi *  Fotoğraf
*  Fayton *  Şerbetçi
*  Gelin Arabası *  Tatlıcı
%100 MEMNUNİYET
%100 Müşteri memnuniyeti
Gebze Palyaço Kampanya
Biz Kimiz ?

Gebze Biz Kimiz ?

 

Kuruluşumuz ; Organizasyon hizmetini yaşadığı eve home ofis adını verip ofis özlemi içindeki organizatör kuruluşlardan değildir. Tüm referanslarımızlada sabit olduğu üzere öncelikle marmara bölgesi geneline, sonrasındada ülkemiz geneline çalışan bir kuruluştur.
 
Adresimiz belli, vergisini ödeyen organizasyon sektöründe adından sıkca söz ettiren ve hatırı sayılır yeri olan belli bir firmayız. Telefon veya mail yolu ile size bir söz verildiyse, projeniz onaylandı ise ; hizmetimiz deneyimli ekip arkadaşlarımız tarafından zamanında sorunsuz yerine getirilir, gercekleşir. İsteğinize göre organizasyonunuza gelecek personel belirlendiğinde telefonunu alabilirsiniz.Ön rezervasyon yapılan işlerde ekip arkadaşlarımız organizasyon gününden 48 saat önce ve organizasyon günü ofisten çıkarken sizi bilgilendirmektedirler.
 
Profesyonel, genç ve dinamik ekip arkadaşlarımızla birlikte Düğün, Nişan, Sünnet, Doğum Günü, Özel Etkinlikler, Okullar ve Ana Sınıfları,  Açılış Organizasyonları ve tüm etkinliklerinizde animasyona dair ne varsa şirketimiz  7 / 24 hizmetinizdedir.,
 
Gebze Palyaço web sitesi ; özünde bir Gebze Ajans kuruluşu olan Gebze Organizasyonun hizmet kollarından olan animasyonun hedef kitleye daha hızlı ulaşabilmesi için kurulmuş bir web sitesidir.
 
Ucuz Değil - E konomik...   Malzeme tedariğinde  2. hatta 3. - 4. elden tedarik yapmayan, Malzemesi deposunda hazır... Çalışmak için can atan, Türkiyede bir İlk .. " Palyaçolarımız çocuk pisikolojisi eğitimi almış olup sertifikaları mevcuttur.. " ekibiyle sizlere en iyi şekilde hizmet vermeyi hedefleyen bir firmayız...
 
Etkinliklerimizin yıllardır değişmeyen eğlence unsuru animatörlerimiz. Sizlere konusunda professional deneyimli, görev yerlerinden taktir ve teşekkür ile dönen referanslı animatörler gönderiyoruz. 
 
İsteğinize göre etkinliğinize Bay veya Bayan palyaço temini isteyebilirsiniz.